KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Lösa blad 8192311

nr 819 2311

Lösa blad

Kartor mm, 1800-tal & eftertryck

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 8 april 2013
kl 18:37:40